KONST / Litografier / Färglitografi 12508158
nr 1250 8158
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, Signerad, Korvgubben, 44x28
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
måndag 29 april 2019
kl 19:06:57
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund